Delores Inglis

Delores Inglis

sdsadsadsadsadsadsadsadsadsa

asdasd
URL internetové stránky: http://asdsadsad.com
pondělí, 09 březen 2015 18:49

Nerezové komínové systémy

Nerezový Komínový systém Vám viem ponúknuť za najnižšiu cenu. Nerezový komín je vhodný pre novostavby ale aj pri rekonštrukcii vášho domu. Nerezové Komínové systémy ponúkajú rýchlu a jednoduchú montáž komínov ktorú vám vieme zrealizovať vo vami určenom termíne. Materiály, z ktorých sú komínové systémy vyrábané sú odolné voči zmenám teplôt a vyhoreniu sadzí, korózií a kondenzačným kyselinám. Komíny majú vysokú životnosť a omnoho ľahšie ako betónové či šamotové komíny. Nerezové komínové systémy sú vhodné do prevádzkovej teploty až 400° C. Určené rôzne palivá ako drevo uhli alebo ľahké vykurovacie oleje. Je možné ich použiť pre kotly ako aj krby a kachle.

1. Jednoduchá montáž formou stavebnice Komponenty komínového systému sú vyrobené tak, že na seba presne dosadajú a tým je zaistená presná súčinnosť a stabilita

2. Presná a rýchla výstavba komínového systému Lisované komínové tvarovky spojené lepidlom alebo murovacou maltou, zaistí vysokú presnosť. Pre dokonalú rovnosť tvaroviek nie je potrebné vyrovnávať každú vrstvu pri murovaní a tým ušetríte čas pri výstavbe.

3. Je určený pre všetky spotrebiče a stavby Komínové systémy sú vhodné pre všetky typy spotrebičov a druhov palív.

4. Vysoká univerzálnosť Z lisovaných betónových tvárnic je možné postaviť komínové teleso s rôznym počtom prieduchov a typov vnútorných šamotových, alebo nerezových vložiek.

5. Riešenie nadstrešnej časti komína Pre nadstrešnú časť komína je možné použiť veľa variantov úpravy komína. Komínové teleso je možné omietnuť, obložiť tehlovými pásikmi, tehlami, použiť už obloženú tvarovku K3/K4 final, alebo vyskladať na ľubovoľnú výšku z jednotlivých segmentov.

6. Vysoká životnosť a kvalita Naše komínové systémy prešli všetkými štátnymi skúškami a spĺňajú požiadavky európskych noriem. Životnosť a pevnosť tvárnic komínového systému je daná vlastnosťami betónu, min. 50 rokov.

7. Odborné poradenstvo Je poskytnuté všetkým našim zákazníkom priamo u vás na mieste alebo aj našej webovej stránke.

8. Kompletnosť komínového systému Podľa vašej objednávky pripravíme pre vás kompletný komín od spodnej časti až po nadstrešnú časť.

9. Požiarna bezpečnosť Trojvrstvové komínové systémy (komínová tvárnica - izolácia - šamotová vložka) vyrobené v najvyššej kvalite, zaručujú komín bez trhlín a netesnosti a to aj v prípade vyhorenia sadzí (teplota nad 1000 °C po dobu 30 minút).

10. Najekonomickejší komín Máme bezkonkurenčné ceny na Slovensku ako aj na materiál tak aj na prácu (stavbu komínového systému).

čtvrtek, 04 prosinec 2014 16:30

Dajte si pozor na staré a zvetrané komíny

Staré a zvetrané komíny, nedovoľte aby aj Váš komín vyzeral tak zle.

čtvrtek, 27 listopad 2014 19:23

K novej streche odporúčame aj nový komín.

Zo skúseností odporúčame : K novej streche, nový komín.

čtvrtek, 27 listopad 2014 19:17

Staviame komíny

Našou silnou stránkou v oblasti stavby komínov je dodávanie riešenia na kľúč. Nebránime sa ani opravám a rekonštrukciám komínových systémov. V prípade, že Váš starý komín ešte stojí spravíme demoláciu a  tým si "plac" miesto pre realizáciu stavby dôkladne pripravíme .

  0905932048

čtvrtek, 27 listopad 2014 19:03

Nerezový komín Schiedel

Nerezové komínové systém Schiedel

čtvrtek, 27 listopad 2014 18:49

AKÁ JE SPRÁVNA VÝŠKA KOMÍNA

 Pre určenie výšky komína musíme splniť niekoľko podmienok.

Prvá z nich je že komín postavený vodorovne do dvoch metrov od hrebeňa strechy,tak musí mať výšku komína minimálne 650 mm nad hrebeň strechy.Ak je komín postavený ďalej, tak sa výška komína znižuje o uhol 10 °.

Druhá podmienka je minimálna výška účinnej časti komína 5m na tuhé palivá. Jedná sa o výšku od pripojenia dymovodu do komína po ústie komína (vrch komína kde spaliny opúšťajú komínové teleso).

Obidve dve podmienky musia byť splnené.