neděle, 07 prosinec 2014 17:10

10 dôvodov prečo stavať komíny z betónových tvárnic s keramickou vložkou

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

1. Jednoduchá montáž formou stavebnice Komponenty komínového systému sú vyrobené tak, že na seba presne dosadajú a tým je zaistená presná súčinnosť a stabilita

2. Presná a rýchla výstavba komínového systému Lisované komínové tvarovky spojené lepidlom alebo murovacou maltou, zaistí vysokú presnosť. Pre dokonalú rovnosť tvaroviek nie je potrebné vyrovnávať každú vrstvu pri murovaní a tým ušetríte čas pri výstavbe.

3. Je určený pre všetky spotrebiče a stavby Komínové systémy sú vhodné pre všetky typy spotrebičov a druhov palív.

4. Vysoká univerzálnosť Z lisovaných betónových tvárnic je možné postaviť komínové teleso s rôznym počtom prieduchov a typov vnútorných šamotových, alebo nerezových vložiek.

5. Riešenie nadstrešnej časti komína Pre nadstrešnú časť komína je možné použiť veľa variantov úpravy komína. Komínové teleso je možné omietnuť, obložiť tehlovými pásikmi, tehlami, použiť už obloženú tvarovku K3/K4 final, alebo vyskladať na ľubovoľnú výšku z jednotlivých segmentov.

6. Vysoká životnosť a kvalita Naše komínové systémy prešli všetkými štátnymi skúškami a spĺňajú požiadavky európskych noriem. Životnosť a pevnosť tvárnic komínového systému je daná vlastnosťami betónu, min. 50 rokov.

7. Odborné poradenstvo Je poskytnuté všetkým našim zákazníkom priamo u vás na mieste alebo aj našej webovej stránke.

8. Kompletnosť komínového systému Podľa vašej objednávky pripravíme pre vás kompletný komín od spodnej časti až po nadstrešnú časť.

9. Požiarna bezpečnosť Trojvrstvové komínové systémy (komínová tvárnica - izolácia - šamotová vložka) vyrobené v najvyššej kvalite, zaručujú komín bez trhlín a netesnosti a to aj v prípade vyhorenia sadzí (teplota nad 1000 °C po dobu 30 minút).

10. Najekonomickejší komín Máme bezkonkurenčné ceny na Slovensku ako aj na materiál tak aj na prácu (stavbu komínového systému).

Číst 7887 krát Naposledy změněno neděle, 07 prosinec 2014 18:07
Delores Inglis

sdsadsadsadsadsadsadsadsadsa

asdasd

Internetová stránka: asdsadsad.com

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.